Produkty :


Proponujemy naszym klientom kompleksową ofertę produktów, która odpowie na wszystkie Państwa potrzeby :


- sterowniki sekwencyjne : urządzenia elektroniczne pozwalające na pilotowanie i kontrolę instalacji odpylających. Zarządzają cyklami oczyszczania filtrów przemysłowych. Presostaty : urządzenia elektroniczne służące do pomiaru straty ciśnienia oraz różnicy ciśnień na wejściu i wyjściu instalacji filtra.

- czujniki emisji pyłów : urządzenia elektroniczne, które zapewniają kontrolę emisji pyłów oraz pozwalają na kontrolę wydajności filtra i wykrycie nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu.

- zintegrowane rozwiązania z automatami dedykowanymi : systemy "na miarę" umożliwiające pilotowanie złożonych instalacji. W rozwiązaniach tych możemy wykorzystać nasze urządzenia : sterowniki sekwencyjne, presostaty, czujniki emisji pyłów oraz automaty dedykowane.

Nasze produkty oparte są o najnowsze technologie dzięki strukturze Research and Development (R&D), na którą przeznaczamy 10% obrotów firmy. Stale wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, co pozwala nam na dostosowanie się do potrzeb klienta i zaproponowanie mu rozwiązań "na miarę". Nasze produkty posiadają certyfikaty ATEX wydane przez INERIS, który w corocznym audycie, kontroluje i zatwierdza nasz system zapewnienia jakości oraz wszystkie wykonywane procesy

Posiadane referencje dotyczące jakości, bazujące na normie ISO 9001-2000, organizacja oraz umiejętności gwarantują wysoką jakość zarówno naszych towarów jak i usług.

Zapewniamy stałą jakość naszych produktów przeprowadzając kontrole i śledząc wszystkie etapy ich powstawania, przed wysłaniem do klientów.

 

Nasza gama produktów :
ligne-footer